Beware Planet Earth!

Beware Planet Earth!

Tej grze kibicuje od samego początku. Nie pamiętam już jak na nią natrafiłem..Było to jeszcze przed jej premierą. Od razu ujęła mnie swoją stylistyką i podejściem do tematu.

Beware-Planet-EarthNa pierwszy rzut oka BPE! przypomina hit PopCapu „Plants vs Zombies”. Wynika to z podobnego stylu grafiki. Dodatkowo zarówno PvZ jaki i BPE! to gry z gatunku Tower Defence. Ta druga produkcja to jednak klasyczny TD. Przeciwnicy idą to po wyznaczonych ścieżkach a nie z prawej strony ekrany na lewą jak w Plants vs. Zombies.

 

Jaki jest pretekst zabawy? Otóż Marsjanie przybywają na Ziemię by porwać krowy. Do czego są one im potrzebne można się tylko domyślać. My musimy ochronić mućki przed zielonymi ludkami. Mimo, że rozgrywka jest typowa dla takich gier, tzn stawiamy wieże, odblokowujemy kolejne ulepszenia, zdobywamy pieniążki to jednak dopracowanie szczegółów, estetyczna, kolorowa grafika i oprawa dźwiękowa powoduje, że chce się w to grać.

 

Beware-Planet-Earth_3339g

Premiera gry miała miejsce niemal półtora roku temu. Od roku twórcy starają się umieścić grę na steamie. Gdy pisze te słowa sukces wydaje sie bliski. Są już w okolicach 30 miejsca. Teraz pozostaje tylko je utrzymać. Jeśli nie wsparliście ich to serdecznie do tego zachęcam Oto odpowiedni link

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=92927902

 

 

RelatedPost